Kup – przymierz – zapłać w terminie od 21 do 45 dni!

Poniedziałek, 9 Wrzesień 2019
Twisto to bramka płatnicza, która cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie korzysta z niej ponad 200 e-sklepów. Kupujący, którzy dokonują płatności za pośrednictwem tej bramki, mogą korzystać z wygodnej opcji „Kup – przymierz – zapłać”. Dotychczas należność musieli uregulować w ciągu 21 dni. Teraz termin ten został wydłużony nawet do 45 dni, a ponadto użytkownicy Twisto mogą skorzystać z korzystnego kredytu odnawialnego.

Na czym polega „Kup – przymierz – zapłać” w Twisto?

To usługa stworzona z myślą o klientach butików internetowych. Kupujący często chcą przymierzyć odzież jeszcze przed dokonaniem płatności. Z usługą „Kup – przymierz – zapłać” wszystko staje się prostsze. Klient wybiera ubrania na stronie e-sklepu i zamawia je do domu. Sprzedawca tuż po zakupie otrzymuje środki na swoje konto, kupujący natomiast ma od 21 do 45 dni na rozliczenie się z Twisto. Czas ten zależny jest od dnia, w którym został dokonany zakup. Wszystko dlatego, że konto klienta rozliczane jest w pierwszym dniu każdego miesiąca i od tego czasu kupujący ma 14 dni na uregulowanie swoich zobowiązań. Dla przykładu – zarówno za zakupy zrobione 1, jak i 15 sierpnia należy zapłacić do 14 września.

Jak klienci mogą korzystać z opóźnionych płatności Twisto?

Wystarczy założyć konto Twisto. W czasie rejestracji na stronie każdy użytkownik wypełnia formularz i otrzymuje indywidualny limit kredytowy, który jest zgodny z jego zdolnością kredytową. Wszystko przebiega bardzo szybko, ponieważ formalności zostały skrócone do minimum. Jak już pisaliśmy, płatność za zakupy z poprzedniego miesiąca powinna zostać uregulowana w 14 dni po otrzymaniu rozliczenia. Taka spłata jest w pełni darmowa. Klienci mają jednak możliwość dodatkowego odroczenia tego terminu. Wystarczy, że skorzystają z usługi Twisto Credit. Wiąże się to z opłatą w wysokości 4,50 zł za każde wydane 100 zł. Co ważne, można opóźnić płatność 90% należności. Po uregulowaniu swoich zobowiązań klient będzie mógł znów cieszyć się bezpłatnym limitem kredytowym w Twisto. Korzystanie z usługi „Kup – przymierz – zapłać” nie wymaga podpisywania żadnych umów ani wyrażenia dodatkowych zgód. Wszystko przebiega za pośrednictwem strony Twisto.

Jeszcze więcej możliwości

Twisto to również aplikacja do płatności internetowych, która jest połączona z kartą płatniczą. Już niebawem, bo jesienią tego roku, zostanie udostępniona w niej możliwość zakupów z odroczonym terminem uregulowania należności za zakupy. Twisto Free, bo tak będzie nazywała się ta usługa, to bezpłatny kredyt odnawialny. Następnym krokiem w rozwoju Twisto będzie wdrożenie karty wielowalutowej, tak aby użytkownicy mogli robić zakupy z opóźnioną płatnością w sklepach internetowych z całego świata. Aplikację będzie można wykorzystać także do szybkich płatności zbliżeniowych, uregulowania należności za rachunki oraz podzielenia płatności za zakupy pomiędzy kilku użytkowników aplikacji.