Jak łączyć złoto w różnych kolorach?

Wtorek, 11 Maj 2021
Jak już wszystkie wiemy, łączenie różnych odcieni złota oficjalnie zajęło miejsce w aktualnych trendach. Noszenie biżuterii nie podlega już konkretnym zasadom, najważniejsze jest własne poczucie estetyki i dopasowanie do swojego stylu. Tak jak pokazują nam najwięksi projektanci, biżuteria też jest sztuką, więc pozwólmy sobie na eksperymenty!

Odcienie złota

Najpopularniejszymi odcieniami złota pojawiającymi się na biżuterii jest klasyczne złoto, które kolorem przypomina słomkową żółć, różowe złoto, czyli bardziej delikatny wariant, białe złoto, ulubiony odcień kobiet ceniących klasykę, i dość nowy, oryginalny wariant, tj. czarne złoto. Każdy z nich wyróżnia się w inny sposób i posiada inne cechy, więc warto poświęcić moment na zastanowienie się, co nam się podoba najbardziej.

Jak je łączyć

Jeśli już wiesz, który kolor kruszcu najbardziej ci odpowiada, możesz pomyśleć nad tym, jakim dodatkiem chcesz go przełamać. Jeśli to twoje pierwsze kroki w łączeniu różnej biżuterii, możesz zacząć dość subtelnie – na przykład poprzez założenie jednego pierścionka z czarnego złota do swojej codziennej biżuterii z białego złota. Dla osób, które lubią zwracać na siebie uwagę, możemy zasugerować połączenie kilku pierścionków i kolczyków; każdego w innym kolorze. I chociaż brzmi to jak szalony pomysł, jesteśmy w stanie zapewnić, iż końcowy efekt cię zachwyci! Wbrew pozorom złoto jest idealnym kruszcem do łączenia jego różnych odcieni, które wzajemnie będą się uzupełniać i podkreślać urok każdej stylizacji.

Gdzie znaleźć biżuterię w różnych kolorach złota?

Jako, że złoto, zwłaszcza to w innych odcieniach jest luksusowym wyrobem, zakup takiej biżuterii powinien się odbyć w sprawdzonych miejscach. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że czarne czy białe złoto jest najwyższej jakości, a jego wartość będzie poświadczona przez producenta. Jednym z takich sklepów jest jubiler internetowy SAVICKI, który oferuje tylko i wyłącznie biżuterię najlepszego gatunku.