Kupuj jeszcze taniej! „Śledź ceny” – nowa funkcja na Joyful!

Poniedziałek, 20 Styczeń 2020
Miło nam poinformować, że na naszym portalu właśnie uruchomiliśmy nową funkcję. Dzięki niej zakupy na Joyful staną się jeszcze przyjemniejsze! „Śledź ceny” to funkcjonalność, z której mogą korzystać zalogowani użytkownicy. Wystarczy, że użyjesz jej do monitorowania produktu, który Ci wpadnie w oko, a my poinformujemy Cię, gdy jego cena ulegnie zmianie.

Po co śledzić ceny?

Żeby oszczędzać. W butikach internetowych często zdarzają się promocje i wyprzedaże, na których możesz wiele zyskać. Dzięki funkcji „Śledź ceny” możesz mieć odzież, której naprawdę pragniesz, jednak wcześniej nie mogłaś zdecydować się na zakup.

Wyobraź sobie, że znalazłaś na Joyful sukienkę marzeń. Jest piękna, ale bardzo droga. Obecnie masz mnóstwo ważnych wydatków i niestety nie możesz sobie na nią pozwolić. Mimo to nie możesz o niej zapomnieć. Z funkcją „Śledź ceny” masz szansę kupić ją wtedy, gdy będzie w zasięgu Twojego portfela. Oczywiście, jeśli nikt wcześniej nie sprzątnie Ci jej sprzed nosa.

Jak korzystać z nowej funkcji?

To naprawdę proste. Dostęp do funkcji śledź ceny zyskujesz po zalogowaniu się na swoje konto w Joyful. Zmiany kosztów możesz monitorować po kliknięciu przycisku „Śledź ceny” na podstronie konkretnego produktu. Jeśli towar zdrożeje lub stanieje prześlemy do Ciebie maila z informacją, tak abyś zawsze była na bieżąco z najlepszymi okazjami.

Przygotuj się na więcej niespodzianek. Nieustannie rozbudowujemy nasz portal. Wszystko po to, by zakupy w polskich butikach były jeszcze łatwiejsze. Już niedługo uruchomimy nowe funkcje, które ułatwią korzystanie z Joyful. Jesteś ciekawa co dla Ciebie przygotowaliśmy? Śledź naszego Facebooka!