Zostań w domu z Joyful. Zapraszamy na zakupy, które poprawią humor!

Piątek, 10 Kwiecień 2020
Czy wiesz, że w czasie zakupów Twój mózg wydziela endorfiny? To hormony szczęścia, które produkujemy również w czasie przytulania się lub w odpowiedzi na uśmiech. Wiosenna aura sprzyja pozytywnemu myśleniu. Niestety, trwająca kwarantanna skutecznie psuje humor. Popatrz na świat w różowych barwach. Wybierz się na zakupy w… Internecie. Na Joyful mamy energetyczną odzież w sam raz na nadchodzące miesiące.

Power of flower

Nie możesz wychodzić na zewnątrz, a świat aż kipi feerią barw i rozkwitającej przyrody? Ubierz się w kwiaty i poczuj wiosenną atmosferę w swoim domu. Kwieciste printy są w tym sezonie naprawdę pożądane. Przede wszystkim nosimy sukienki, bluzki i koszule w kolorową łączkę. Są to wzory składające się z tysięcy plamek. Co ważne, w obrębie jednego deseniu zwykle mieszają się nie więcej niż trzy kolory. Wiosną i latem nosimy też ubrania, na których na gładkim tle nadrukowane są kwiatowe motywy oraz odzież szytą z tkanin w regularne florystyczne lub botaniczne motywy.

Odmień świat kolorem

Wprowadź się w pozytywny nastrój otaczając się pięknymi kolorami. Najmodniejsze barwy tego sezonu miło nastrajają, a do tego wpływają kojąco. Odcienie o takich właściwościach to subtelne, rozbielone pastele – delikatna żółć i błękit, przywodzące na myśl letnie niebo, subtelna czerwień i zieleń oraz delikatny róż. Oprócz nich modne są także nieco mocniejsze, ale nie mniej piękne akcenty kolorystyczne, takie jak butelkowa zieleń, granat i nasycona czerwień. Barwy te świetnie wyglądają na odzieży w różnych stylach, a już szczególnie dobrze prezentują się na marynarskich bluzkach i sukienkach.

Letnie dodatki na dobry nastrój

Jeśli dopada Cię marazm związany z tym, że trzeba siedzieć w domu, przenieś się myślami tam, gdzie jest przyjemniej. Pomyśl o wakacyjnych spacerach, leniuchowaniu na łonie natury i aktywnym wypoczynku. Inspiracji do marzeń możesz poszukać na Joyful w dziale z dodatkami. Powoli pojawiają się tam letnie kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, sznurkowe paski i biżuteria z muszelkami. Zamów sobie jakiś drobiazg. Taka mała rzecz stanie się promyczkiem, który rozświetli Twój dzień.