Bądź atrakcyjna w swoim domu. To co nosisz, wpływa na Twoje samopoczucie

Środa, 29 Kwiecień 2020
Psychologowie wskazują, że to, co na sobie nosimy, oddziałuje na nasz nastrój. Jeśli ubierasz się w ciemne, rozciągnięte ubrania, czujesz się zdecydowanie gorzej, niż gdy włożysz efektowną sukienkę. Dlatego, jeśli masz obniżony nastrój, popraw go sobie strojem. Podsuwamy kilka pomysłów na domowe stylizacje, które sprawią, że poczujesz się lepiej.

Odpowiednio dobieraj kolory

Czy wiesz, że kolory wpływają na samopoczucie? Niektóre uspokajają, a inne dodają energii. Do najbardziej relaksujących barw należą błękit, lawenda i spokojna zieleń. Natomiast na poprawę humoru świetnie sprawdzają się nasycone żółcie i pomarańcze, czyli barwy lata. Gdy potrzebujesz energii do działania noś czerwienie i nasycone róże. Dobrym pomysłem na podniesienie nastroju będzie również print. Na dobry humor polecamy zwłaszcza wielokolorowe łączki oraz botaniczne motywy, w których kwiaty przeplatają się z liśćmi.

Noś sukienki, biżuterię i dodatki

Z pewnością zauważyłaś, że w Twojej garderobie są ubrania, które wkładasz częściej. Jeśli masz swoją ulubioną sukienkę, musi być to coś, w czym czujesz się naprawdę dobrze. Gdy nie masz okazji, by wyjść na zewnątrz, wykorzystaj ją w domu. Możesz ubrać ją choćby na internetowe spotkanie, wirtualną kawę z przyjaciółką czy uroczystą, domową kolację z partnerem. By poczuć się jeszcze lepiej, uzupełnij stylizacje butami i biżuterią. Możemy zapewnić, że dodatki są naprawdę ważne dla samopoczucia.

Pamiętaj o efektownej bieliźnie

Najważniejsze, aby Twoja stylizacja sprawiała Ci przyjemność. Dlatego ważne jest również to, co włożysz pod outfit. Tworząc look na dobry nastrój pamiętaj o ładnej bieliźnie. Nic bardziej nie poprawia nastroju i nie podnosi pewności siebie niż dobrze dobrany biustonosz lub gorset. Wybierz bieliznę, która dobrze wygląda i świetnie leży. Czy wiesz, że na Joyful także kupisz damskie body i halki? Sprzedaje je wiele polskich butików. Sprawdź, czy nie znajdziesz w ich ofercie czegoś dla siebie.