Pracujesz w domu? Wyskakuj z piżamy! Bądź atrakcyjna. Zrób to dla siebie!

Piątek, 8 Maj 2020
Przebywanie w zamknięciu to dobry czas na zmiany. W końcu masz czas na to, by pomyśleć nad tym, czego chcesz. Komfort Twojego życia z pewnością poprawi atrakcyjny wygląd. Przejrzyj swoją szafę i ubierz się efektownie. Przekonaj się, że stylizacje tworzysz nie dla innych, tylko dla siebie. Wyskakuj z piżamy, pora na atrakcyjny look!

Po co ubierać się atrakcyjnie do pracy w domu?

W czasie pandemii wiele osób przeszło na home office. Dla dużej części z nich są to pierwsze doświadczenia tego typu, które z pewnością przewróciły dawny porządek do góry nogami. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracą zdalną, z pewnością jesteś w trakcie lub masz już za sobą fazę rezygnacji, która przychodzi po kilku tygodniach siedzenia w domu. Jeśli się jej poddasz, przed komputerem będziesz zasiadała w miękkich kapciach i piżamie. Nie pozwól sobie na to! Jeśli chcesz działać efektywnie i czuć się ze sobą dobrze, musisz atrakcyjnie wyglądać.

Strój determinuje samopoczucie

To jak wyglądamy determinuje nasze samopoczucie. Nie bez powodu w różnych sytuacjach nosimy charakterystyczne stroje. To stylizacje są jednym z wyznaczników ról, które pełnimy w danym czasie. Stylizacje biznesowe i casualowe znacznie od siebie odbiegają, tak samo jak Twoje zachowanie w różnych sytuacjach. Dlatego każdy poranek rozpocznij od czynności pielęgnacyjnych i skompletowania stroju. Uczesz się efektownie, umaluj i wybierz w ubrania, które będą wygodne i atrakcyjne. Jeśli pozwala na to Twoje stanowisko, to wybierz odzież w żywych, pozytywnych kolorach. Możemy zapewnić, że te kilka czynności doda Ci energii na cały dzień.

Zadbaj o dodatki – to one poprawiają nastrój

Najważniejsze byś czuła się dobrze w tym, co nosisz. Podstawą stylizacji są ubrania, jednak jej duszę stanowią dodatki. Przygotowując look do pracy zdalnej, zadbaj o piękne detale. Dzięki nim zyskasz pewność siebie i dobry nastrój. Do pracy włóż eleganckie kolczyki, błyszczącą celebrytkę albo delikatną bransoletkę. Szczególnie polecamy ozdoby w letnim stylu. Biżuteria ze sznurka muszelek i koralików to coś, co przywołuje uśmiech na twarzy.