Dołącz do nas

Szukasz klientów? Pozwól się znaleźć! Joyful to pierwszy portal modowy w Polsce, gromadzący ofertę sprawdzonych butików internetowych. Dołącz do nas zupełnie za darmo! Dzięki temu Twój sklep zyska tysiące nowych wejść. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

 

0 zł na start, bez opłat, bez stałych kosztów, płacisz tylko za wyniki

 

Promocja na Joyful musi się opłacać. Dlaczego? U nas wysokość opłat jest uzależniona od realnych obrotów, które wypracuje Twój butik za pośrednictwem naszego portalu. Dołączenie do Joyful jest w pełni darmowe. Jak to zrobić? Skontaktuj się z nami, a będziesz mógł promować swoją ofertę na jednym z najatrakcyjniejszych serwisów modowych w Polsce. Ile kosztuje współpraca? To zależy wyłącznie od wysokości obrotu, który zdobędziesz, dzięki klientkom trafiającym do Twojego sklepu z naszego portalu. Prowizja jest niska – to tylko 10% od wypracowanego obrotu. Jesteśmy pewni, że model rozliczeń za wyniki to najlepszy sposób na to, by dobrze inwestować pieniądze w rozwój butiku. U nas płacisz tylko wtedy, gdy zarabiasz.

Wypełnij formularz i dołącz do ekskluzywnego grona butików sprzedających z Joyful!

Formularz rejestracyjny

 

Pozyskiwanie klientów jest proste

O skuteczności Joyful przekonało się już wielu właścicieli butików internetowych. Portal rozwija się bardzo dynamicznie i każdego tygodnia dołączają do niego kolejne butiki. Czytelny interfejs, atrakcyjne zdjęcia i intuicyjna obsługa sprawiają, że klientki przyjemnością korzystają z Joyful. Ubrania mogą przeglądać w każdej wolnej chwili i wybierać wśród tysięcy modeli. To dla nich ogromna wygoda. Ty natomiast zyskujesz efektywny kanał sprzedaży.

Jak działa Joyful?

Joyful to portal modowy prezentujący odzież ze sprawdzonych polskich butików. Nie sprzedajemy ubrań, jednak pośredniczymy pomiędzy sprzedawcą a klientem. Oznacza to, że prezentujemy na stronach Joyful zdjęcia oraz opisy ubrań, butów i akcesoriów z oferty wybranych butików. Użytkownicy naszego portalu przeglądają je, a po kliknięciu w odpowiedni towar są przekierowywani wprost do sklepu, gdzie mogą dokonać zakupu. Proste? Tak, ponieważ najlepsze są proste rozwiązania.

Joyful – co zyskasz?

  • Zwiększysz sprzedaż
  • Zdobędziesz nowych klientów
  • Rozreklamujesz swój butik
  • Nie przepalisz budżetu – płacisz tylko za wyniki
  • Twoja marka stanie się lepiej rozpoznawalna
  • Odkryjesz kanał promocji, który naprawdę niewiele kosztuje
  • Skorzystasz z doświadczania agencji marketingowej, wyspecjalizowanej w sprzedaży w sieci
  • Wypromujesz się na banerach, w mediach społecznościowych i w artykułach sponsorowanych