Dołącz do nas

Dołącz do nas już teraz! Promuj produkty ze swojego butiku internetowego na Joyful. Daj się odnaleźć kupującym i spraw, by pokochali Twoją ofertę!

Jesteśmy najlepszym miejscem na wypromowanie Twoich towarów. Na Joyful prezentujemy jedynie atrakcyjną odzież, pochodzącą ze sprawdzonych damskich butików. Pośredniczymy w sprzedaży, a także promujemy produkty, które prezentujemy w atrakcyjny sposób. Klientki przeglądają zdjęcia ubrań, obuwia i akcesoriów z poszczególnych kategorii, a po kliknięciu w wybrany produkt zostają przekierowane wprost na stronę konkretnego butiku odzieżowego, gdzie mogą dokonać zakupu. Sprzedając z Joyful zyskujesz naprawdę efektowną reklamę. Twoja oferta w prosty sposób trafia do tysięcy potencjalnych klientów. Co więcej, Twój sklep ma coraz więcej odwiedzin i staje się bardziej rozpoznawalny wśród użytkowników. Promuj się na sprawdzonym portalu modowym.

Wypełnij formularz i dołącz do ekskluzywnego grona butików sprzedających z Joyful!

Formularz rejestracyjny

Cennik

Abonament miesięczny 250.00 PLN
Skorzystaj z dodatków
Promowanie produktów Możliwość promowania do 20 produktów (strona główna, newsletter, wyróżnienia) 50.00 PLN
Promocja sklepu Promocja sklepu na listach sklepów, banery promocyjne 50.00 PLN
Promowanie w kalendarzu Możliwość promowania wydarzeń w kalendarzu 50.00 PLN
Posty promocyjne 4 krótkie posty promocyjne na facebooku/instagramie w miesiącu 100.00 PLN
Artykuł promocyjny 1 artykuł pod Content marketing/SEO 100.00 PLN
Produkt dnia Promowanie produktu jako produkt dnia przez 1 dzień (facebook, baner na stronie głównej, newsletter) 50.00 PLN
Zapytania od klientów Możliwość zdawania pytanie dot. produktów przez użytkowników 30.00 PLN
Sprawdź, jak możesz uzyskać rabat
Link oraz baner na stronie Promocja serwisu JOYFUL na własnej stronie w formie linku oraz baneru promocyjnego -50.00 PLN
Posty promocyjne 4 krótkie posty promocyjne na facebooku/instasgramie promujące JOYFUL -50.00 PLN
Ulotka promocyjna Ulotka promocyjna serwisu JOYFUL dołaczana do wysyłanych paczek -50.00 PLN
Kupony rabatowe Kupony promocyjne w sklepie na hasło JOYFUL -50.00 PLN
Sprawdź, co otrzymasz gratis
Bez limitu Nielimitowana ilość produktów oraz wyświetleń 0 PLN

* Podane ceny są cenami netto, opłaty miesięczne

 

RABATY NA JOYFUL

Co muszę zrobić? Dlaczego to się opłaca? Jak wzmocnić markę i oszczędzać?

Promuj się na Joyful w niższej cenie! Jak to zrobić? Wystarczy, że podejmiesz proste działania promocyjne, które sprawią, że Twoja marka będzie kojarzona z Joyful. To świetne rozwiązanie, na którym wiele zyskasz. Przede wszystkim obniżysz abonament (każdy rodzaj promocji to -50 zł do Twojego rachunku), a ponadto wzmocnisz pozytywny wizerunek swojego butiku, który będzie kojarzony z rozpoznawalnym portalem modowym. Co zrobić, by zyskać rabat? Zobacz, jak wspólnie możemy wykorzystać potencjał synergii.

Posty promocyjne

To forma współpracy, która przyniesie obopólne korzyści zarówno dla Twojego butiku, jak i dla Joyful. Jeśli chcesz skorzystać z rabatu, w ciągu miesiąca opublikuj na Facebooku lub Instagramie 4 krótkie posty, w których umieścisz wzmiankę o Joyful o pozytywnym lub neutralnym charakterze. Możesz zachęcić swoich followersów do polubienia profilu Joyful, wypromować artykuł z naszego bloga lub odesłać do swoich produktów, dostępnych na portalu. Bardzo ważne, by post zawierał link do Twojego sklepu na Joyful. To naprawdę proste.

Co musisz zrobić? Skontaktuj się z nami i wyraź chęć skorzystania z rabatu. Przygotuj posty odwołujące się do Joyful i opublikuj je w ciągu miesiąca. Poinformuj nas o efektach działań i ciesz się jednorazowym, niższym abonamentem. Z rabatu możesz skorzystać raz w miesiącu.

Link oraz baner na stronie

Promuj Joyful na stronie swojego butiku, a zyskasz rabat i wzmocnisz pozytywny wizerunek Twojej marki. Wyraź chęć skorzystania z rabatu, a my przygotujemy efektowny baner. Stanie się on profesjonalnym narzędziem marketingowe, które wzbogaci Twoją stronę www. Do tego rachunek za abonament na Joyful spadnie o -50 zł.

Co musisz zrobić? Skontaktuj się z nami i wyraź chęć skorzystania z rabatu. Poczekaj aż prześlemy do Ciebie profesjonalny baner. Opublikuj go w ustalonym miejscu na stronie butiku i dołącz w stopce link do Joyful. Ciesz się niższym abonament. Z rabatu możesz skorzystać raz w miesiącu.

Kupony rabatowe

Klienci kochają rabaty! Z pewnością korzystasz w nich w swoim butiku. Jeśli tak, to spraw, by były jeszcze bardziej opłacalne. Zmniejsz swój abonament na Joyful o -50 zł, udzielając rabatu na zamówienia na hasło: JOYFUL. Zadbaj też o odpowiednio nagłośnienie akcji na stronie butiku i w mediach społecznościowych. Zatroszczymy się o to również na stronie oraz w social mediach Joyful, tak byś zyskał nowych klientów. Łatwe, prawda?

Co musisz zrobić? Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, że chcesz skorzystać z rabatu. Uruchom akcję rabatową na hasło: Joyful (rabat na minimum 10% musi obowiązywać co najmniej przez 24 h). Umieść na stronie butiku oraz w mediach społecznościowych baner promocyjny o wielkości co najmniej 1000 x 1000 px. My dostarczymy materiały graficzne oraz równolegle opublikujemy je na Joyful.