Kategorie

Fanaberia Store to projekt nowy w wymiarze Internetu, aczkolwiek mogłyście się z nim wcześniej zderzyć w jednym z kilku sklepów stacjonarnych.

Fanaberia Store powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku – dostawaliśmy wiele zapytań od Klientek, zainteresowanych zakupami w naszym sklepie, a nie mogących skorzystać z możliwości zakupów stacjonarnych.

W Fanaberia Store stawiamy przede wszystkim na polskie propozycje, ale nie zabraknie również inspiracji i ciekawych fasonów z Włoch oraz Francji.

Chcemy, aby na rynku wyróżniały Nas styl oraz jakość w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że przy okazji staniemy się również źródłem modowych inspiracji i ciekawych stylizacji, którymi chętnie będziecie się z Nami dzielić.

Wiemy, że rynek mody on-line w Polsce jest silny, ale liczymy, że znajdziemy na nim swoje miejsce. Ma nam w tym pomóc wysoka jakość obsługi, którą chcemy osiągnąć dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do Klientki.

W chwili obecnej koncentrujemy się na modzie damskiej, ale nie wykluczamy dalszego rozwoju i otwarcia się także na Panów ?. Wśród Naszych propozycji znajdziecie modne sukienki, marynarki, spodnie, spódnice oraz inne części garderoby nowoczesnej kobiety.

FANABERIA

Pokazano 100 z 106