FAQ

FUNKCJE

Jak skorzystać z nowych funkcji? Najpierw zaloguj się na swoim koncie Joyful. Wszystkie opcje dotyczące nowych funkcjonalności zobaczysz po kliknięciu w konkretny produkt. Znajdują się one na przyciskach tuż obok zdjęcia towaru. By skorzystać z funkcji wystarczy wcisnąć button. Wszystkie śledzone towary i sklepy możesz przejrzeć na swoim koncie użytkownika – znajdziesz je w menu po lewej stronie okna.

Powiadom o dostępności

Wyobraź sobie, że znalazłaś wymarzoną sukienkę na Joyful. Okazuje się jednak, że jest ona niedostępna u sprzedawcy. Czy to znaczy, że musisz z niej zrezygnować? Nic podobnego! Wciśnij przycisk „Powiadom o dostępności” na stronie produktu, a my poinformujemy Cię mailem, gdy tylko sukienka wróci do sprzedaży. Dzięki tej opcji nie musisz rezygnować z tego, na czym Ci zależy.

Śledź ceny

To opcja, która sprawdzi się świetnie wtedy, gdy odkładasz zakupy na później. Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć o swetrze, który wpadł Ci w oko, ponieważ nie miałaś środków na jego zakup albo zwyczajnie chciałaś odłożyć zamówienie na później? Teraz możesz kliknąć na stronie produktu przycisk „Śledź ceny”, a my poinformujemy Cię, gdy towar zmieni koszt, np. znajdzie się na wyprzedaży. Wtedy będziesz mogła zamówić go bez wyrzutów sumienia.

Śledź nowości

Z czasem przywiązujemy się do różnych sklepów internetowych. Nic dziwnego – są butiki, w których zakupy są zawsze udane. Jeśli masz swoje ulubione sklepy na Joyful, kliknij przycisk „Śledź nowości” na stronie któregokolwiek z produktów oferowanych przez dany butik. Dzięki temu nigdy nie przegapisz najgorętszych nowości, ponieważ prześlemy Ci mail z informacją o debiutujących kolekcjach.

Śledź wyprzedaże

Czekasz na obniżki w konkretnym butiku? Wszystkie kochamy kupować w doskonałych cenach. Na Joyful zatroszczyliśmy się o to, by nie ominęły Cię najlepsze okazje. Kliknij przycisk „Śledź promocje” na podstronie towaru oferowanego przez konkretny butik, a my poinformujemy Cię mailem, kiedy ceny zaczną spadać.