Adidasy białe venus
Butik Lalala

Adidasy białe venus

Cena
59.99 PLN
99.99 PLN
Aktualna cena jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni
Opis produktu

 Grubość podeszwy - 5 cm

36 - długość wkładki wewnętrznej - 23 cm
37 - długość wkładki wewnętrznej - 24 cm
38 - długość wkładki wewnętrznej - 24,5 cm
39 - długość wkładki wewnętrznej - 25 cm
40 - długość wkładki wewnętrznej - 26 cm
41 - długość wkładki wewnętrznej - 26,5 cm

Adidasy białe Venus

Oto jeden z najbardziej lubianych projektów sportowego obuwia tego lata: adidasy białe Venus skradną i Twoje serce, jeśli cenisz sobie modowe rozwiązania z charakterem. Tutaj ponadczasowa biel łączy się ze złotymi dodatkami w iście ekskluzywny sposób. Takie zestawienie wniesie fajny efekt do Twojej stylizacji, bez względu na to, czy mowa o casualowej sukience, czy o szortach z t-shirtem.

Dobrze jest również wspomnieć o tym, z jak solidnym obuwiem mamy do czynienia. Venus są nie tylko trwałe i porządnie wykonane z solidnych materiałów, ale też łatwe do utrzymania w czystości, co ma spore znaczenie – w końcu mowa o białych butach na co dzień.

Obuwie casualowe damskie – noś je dumnie, z czym chcesz i gdzie chcesz!

Samo stwierdzenie, iż są to buty casualowe już wskazuje na fakt, ich wszechstronnego zastosowania. Sprawdzą się na zakupach, na spacerze, na wakacjach i po urlopie – słowem zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebowała modnego i komfortowego obuwia. możesz na nie liczyć. Będzie Ci w nich lekko i wygodnie, bo są klasycznie sznurowane, a do tego wykonane tak, by nie obciążać stopy dodatkowym ciężarem.

Sznurowane buty sportowe – zrób krok w modę!

Być może jeszcze nie miałaś odwagi sięgnąć po takie buty, a może to już kolejna para stylowych adidasów – bez względu na fakt wiedz, że nie zawiedziesz się, gdy te sznurowane buty sportowe znajdą się w Twojej szafie, a wręcz przeciwnie – raz po raz będziesz odnajdywać okazje do tego, by znów po nie sięgną i świadomie wzbudzać zazdrość wśród koleżanek i znajomych.

Informacje o sklepie
Śledź nowości z BUTIK LALALA Śledź promocje z BUTIK LALALA